TAMSAN COMPRESSOR

TAMSAN COMPRESSOR

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

kompresör compressor air hava kompresörü pneumatic pnömatik

Şirketimiz, 1980 yılında Merkezi Ankara'da kurulmuş olup, Hava Kompresörleri imalatı yapmak üzere üretim hayatına girmiştir.

İlk yıllarda pistonlu tip kompresörlerin imalatına başlanmıştır. Yine o yıllarda üniversal tezgahlar ile imalatı yapılan parçalar, teknolojinin hızla gelişmesi ile yerini (CNC) bilgisayar kontrollü tam

otomatik tip tezgaha bırakmıştır.Firmamız yeni yatırımları ile 4500 m2 lik yeni ve modern fabrikasında sektördeki talepleri en hızlı ve kaliteli şartlarda üretmek için çalışmalarını tamamlamak üzeredir.

Basınçlı Hava Sektöründeki gelişmelere paralel olarak sonraki yıllarda vidalı tip kompresörlerin üretimine başlanmıştır. Şu anda ; Dünyada kullanılmakta olan ve büyük kabul gören vidalı tip kompresörler ile ürün yelpazesi iki misline çıkartılarak, toplamda 57 değişik tip seçenekte kullanıcıya değişken alternatifleri seçebilme imkanı verilmiştir.

Üretimimizde şu anda ulaşılan 350 Lt/dk.' dan başlayan atölye tipi tank üstü kompresörlerden, 35000 Lt/dk. (35 m³/dk.) kadar değişik tiplerde elektrik motorlu sabit ve dizel motorlu seyyar modeller üretilebilmektedir.

Yurt geneline dağılmış olan geniş bir servis ve satış sonrası hizmet ağı sayesinde kullanıcıya çok kısa sürede ulaşabilme imkanı sağlanmıştır.

Kalite Yönetim şekillerinden TSEK ve Uluslararası kalite sertifikası olan ISO 9001 Belgesi alınarak kalite belgelendirmesi yapılmıştır. Ayrıca Avrupa Kalite normlarına göre üretim yapan firmamız CE Belgesini de kalite standardına katmıştır. Firmamız 5 ülkede ihracat faaliyeti gerçekleştirmekte olup, birçok ülkede satış ve bayi ağını geliştirmeye devam etmektedir.

Dünya pazarlarına, çeşitli yurtdışı fuar organizasyonlarına ürünlerimiz ile katılarak, kalite , çeşit ,adet, fiyat ve satış sonrası hizmetlerimizi sunarak uluslar arası pazarda bir marka olarak var olduğumuzu ve her platformda yarışabilecek seviyede olduğumuz, bir Türkiye markası olarak kanıtlanmıştır.

Hedefimiz, bundan böyle özellikle yurtdışı pazarlarında daha fazla etkin olarak, ülkemizin ihtiyacı olan ekonomik ve dolayısıyla siyasal gücünün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

read more

Business Segment

    -

Establishment Date/Number of Staff

/ 1-5

Related Companies/Brands

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

Tamsan

Certificates

CONTACT INFORMATION

Address100. Yıl Bulvarı No : 50 Ostim, TurkeyCountryTurkeyCityPostal Code-