PLATIN PANEL KABIN SAN.VE TIC.LTD.STI

PLATIN PANEL KABIN SAN.VE TIC.LTD.STI

VIP
Platin Membership

GENERAL INFORMATION

Company Profile

Biz Platin Grass olarak Türkiye de suni çim üretiminde lider konumda bulunan Dinarsu T.A.S. nin Türkiye, Türki Cumhuriyetleri distribitörlügünü yapmaktayiz.

Dinarsu, yarim asri geçen tecrübesi ile 240.000 m2 fabrika arsasi üzerinde 70.000 m2 kapali alanda üretim yapmaktadir. 2006 ve 2007 yillarinda gerçeklesen yatirimlar ile son teknolojiye sahip ve farkli yeteneklerdeki dokuma tezgahlari ve

baski hatti ile toplam hali üretim kapasitesini senede 17 milyon m2 ye çikarmistir.

Suni Çim - sentetik çim hali saha kavraminda devrim yaratacak atilimlara imza atmis olan Dinarsu TSE ve uluslararasi kalite belgeli, FIFA ve UEFA tarafindan onayli ve Sanayi Bakanligindan 7 yila kadar ürün garantili suni çim çesitleri ve Dinarsu'nun yaratmis oldugu üstün kaliteli hali sahalar tüm hava ve cografi kosullarda dogal çimde oynuyormus hissini vermektedir. Özelligini uzun yillar boyunca kaybetmemesi ve kaliteye referans olan dünya çapinda bir marka kullanma sayesinde Dinarsu'yu tercih eden yatirimcilar rakiplerine göre daha avantajli bir konuma yükselmektedir.

Hali saha ve sentetik çim - suni çim uygulamasinda öncü kurulus olan Dinarsportif, genis ürün yelpazesi ile projenin baslangicindan teslimine kadar her adimi büyük bir titizlik ile yürütmektedir. Bünyesinde bulunan deneyimli teknik personel ve teknik ekipmanlari sayesinde sentetik çim-suni çim hali ve hali saha uygulamalarini, Dinarsu isminin vermis oldugu sorumluluk, seçkin hizmet anlayisi ve mutlak müsteri memnuniyetiyle basari ile yürütmektedir.

Her sene yüzlerce toplamda binlerce hali saha yapmis olmanin vermis oldugu deneyim ve müsterilerimize sadece ürün satisi degil ayni zamanda ekmek kapisi açiyor olmanin vermis oldugu bilinç ve sorumluktan dolayi kullandigimiz tüm teknik ekipmanlar, uygulamasini yaptigimiz sentetik çim - suni çim halilar ve müsterilerimize hizmet veren personelimiz sektördeki en yüksek standartlara sahiptir.

read more

Business Segment

Establishment Date/Number of Staff

2001 / 1-5

Related Companies/Brands

ADEX

Tax Administration/Tax Number

Pendik / 1240216395

Banks Worked with

-

Certificates

-

CONTACT INFORMATION

AddressGüzelyalı Mah., Alınteri Sok., No: 20, Pendik, İstanbul, TurkeyCountryTurkeyCityKonyaPostal Code-