OZMEN METAL SAN. TIC. LTD. STI.

OZMEN METAL SAN. TIC. LTD. STI.

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

1998 yılında faaliyete başlayan Özmen Metal San. Tic. ve Ltd. Şti; ürün yelpazesinde her türlü ebat ve kalınlıkta boru, profil, sac ve köşebent bulundurmaktadır. Firma kurulum aşamasında kaliteli ve güvenilir ticaret esaslarını temel alan Özmen Metal; 15 yıllık tecrübesiyle müşteri memmuniyeti ve taleplere anında cevap verebilme odaklı hizmetine devam etmektedir. Dürüstlük, uygun fiyat,

şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapısıyla hedef standartlarına hızla yaklaşmaktadır.

Firmamız ISO 9002 ve TSE belgelerine sahip ve Türkiye'nin ilk 100 kurumu içinde olan Erbosan A.Ş; Boyçelik ve Tosçelik A.Ş bölge bayiidir. Etkin pazarlama yöntemleriyle iç pazarda hedeflediği başarıya ulaşan firmamızın gelecekle ilgili hedefleri sektörüne ilişkin bir üretim tesisi ile daha geniş istihdam ve hizmet alanları yaratmaktır. Bu hedefler doğrultusunda metal mobilya ürünleri üretimine başlayan firmamız; aynı zamanda yurt dışına açılan güvenilir bir tedarikçi olma misyonu üstlenmektedir.

read more

Categories

Establishment Date/Number of Staff

1998 / 11-25

Related Companies/Brands

-

Tax Administration/Tax Number

- / -

Banks Worked with

Halk Bankası, Garanti Bankası

Certificates

ISO 9002, TSE

CONTACT INFORMATION

AddressOrganize Sanayi Bölgesi 24. Cadde Numara 21, TurkeyCountryTurkeyCityKayseriPostal Code38070