OZMAKSAN ISI SAN VE TIC A.S.

OZMAKSAN ISI SAN VE TIC A.S.

Standard Member

GENERAL INFORMATION

Company Profile

Firmamız 1976 yılında ISITMA ve BUHAR sektöründe hizmet vermek üzere, Gaziantep’te kurulmuştur. 41 yıldır Güneydoğu Anadolu bölgesinin en geniş üretim kapasitesine sahip olan firmamız, 14.000m² üretim tesisimizde;
 Yüksek Basınçlı Buhar Kazanları,
 Kızgın Yağ Kazanları,
 Çelik Kalorifer Kazanları,
 Basınçlı Hava Tankları,
 Dik Ve Yatık Yakıt Depolama Tankları,
 Isı Eşanjörleri

Ve Hidrofor imal etmektedir.

Ayrıca firmamız Enerji Piyasası Düzenleme Kurulundan almış olduğu yapım ve hizmet sertifikasıyla endüstriyel tesislerde doğalgaz dönüşümü yapmaktadır. Firmamız kalorifer ve buhar tesislerinde kullanılan tüm malzemelerin pazarlanması ve sistemlere montajını da gerçekleştirmektedir.

Yıllık üretim kapasitemiz 1500 ton olup üretimimizin %30 ını yurtdışı pazarlarına ihrac etmekteyiz.
Suriye, Libya, Lübnan, K.K.T.C. Fas, Tunus, Cezayir, Ürdün, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Mısır, İran, Moldova, Güney Afrika, Gürcistan,Bulgaristan,… gibi ülkelere doğrudan ihracat yapmaktayız. Deneyimli ve konusunda uzman olan teknik ekibimizle birlikte müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti ilke edinen firmamızın yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda temsilcilikleri bulunmaktadır.

Çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek araştırma, geliştirme ve yeniliğe önem veren Özmaksan yurtiçi-yurtdışı pazarlarını ve müşterini portföyünü her geçen gün daha da genişletmektedir.

Tüm imalatlarımız proje aşamasından başlayarak imalatın her safhasında gerekli deney, kontrol, test ve analizlerden geçerek üretilmektedir. Sanayinin tüm alanlarında, Tekstil, Gıda, Boya, Kağıt Fabrikalarında, Otellerde, Hastanelerde, İş Merkezlerinde, Toplu Konutlarda, Binalarda, Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında, Askeri Tesislerde,… imalatlarımız kullanılmaktadır.

Tüm kaynakçılarımız,Türk Loyd’dan eğitim alarak WPS,WQR sertifikası almışlardır. Ayrıca firmamız Buhar Kazanı projelerimizle ve Merkezi Isıtma Sistemlerimiz ile Avrupa Standartlarına uygunluk belgesi olan CE sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Sıvı gaz yakıtlı kalorifer kazanları, Karşı Basınçlı ve Üç Geçişli Sıcak Su Kazanları Isıl Verim Deneyleri, Szutest Çek Cumhuriyeti laboratuarlarında başarı ile gerçekleştirilmiştir.
90/396 /AT ve 92/42/AT Avrupa Direktifleri Kapsamında gerçekleşen testler sonucu, kazanlarımızda verim oranı %95,62 olarak belirlenmiştir.

İmalatlarımız yüksek verim sağlanması ve yakıt tüketiminin minimuma indirilmesi için gerekli tüm koşullara uyularak üretilmekte ve verimleri çeşitli kurumlar tarafından belgelendirilmektedir.
( TSE, MTA ÇEVRE MÜD.gibi.).İmalatlarımızda elde edilen verim değerleri dünya standartlarında olup %96 lara kadar çıkmaktadır. Ayrıca firmamızda 6’sı makine mühendisi olmak üzere yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır. Kuruluşundan bugüne, kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden çalışan firmamız bölgesinin en büyük firması olmayı başarmıştır.

read more

Business Segment

Establishment Date/Number of Staff

1976 / 0-5

Related Companies/Brands

ÖZMAKSAN

Tax Administration/Tax Number

Şehitkamil / 7020142057

Banks Worked with

-

Certificates

TSE

Countries Exported To

Iceland, Moldova, South Africa, Ivory Coast, Azerbaijan, Georgia, Turkmenistan, Kazakhstan, Uzbekistan, Turkish Republic of Northern Cyprus, Greece, Ukraine, Venezuela, Syria, Iraq, Egypt, Iran, Libya, Lebanon, Jordan, UAE, Tunisia, Italy, USA

Other Language Profiles

CONTACT INFORMATION

Address4. OSB, 83404 Nolu Cd., No: 10, Şehitkamil, Gaziantep, TurkeyCountryTurkeyCityAdanaPostal Code-